Väggplakett

Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPLAKETT, Gästrikland landskapsvapen med krona, målad och förgylld brons, mått 25x14 cm

Slitage med smärre färgbortfall

732348

2020-02-18