Väggplakett

Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPLAKETT, Älvsborgs kustartilleriregemente, målad, försilvrad och förgylld metall, på träplatta, mått 20x13 cm

Slitage, mindre plakett saknas

732349

2020-02-21