Väggplakett

Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGPLAKETT, Sjökarteavdelningen Sverige, målad och förgylld metall, på träplatta, mått 25x17,5 cm

Sedvanligt ytslitage

732350

2020-02-17