Sängbord SMF

Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, sängbord, 1 par, 1900-tal, brännmärkta SMF Art.222, vitmålade, höjd ca 54, 44x31 cm

Bruksslitage, senare bemålade

732393

2020-02-03