Karl Momen oljemålning

Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad Momen a tego, olja på duk, ca 71x56 cm

732395

2020-02-03