Skulptur Björn Nyberg

Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg
Skulptur Björn Nyberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN NYBERG (1943-2005), skulptur, häst på hjul, järn, signerad Björn Nyberg, höjd ca 23, längd ca 29 cm

Obetydligt slitage

732409

2020-02-12