Servisglas Helga och Bror

Servisglas Helga och Bror
Servisglas Helga och Bror
Servisglas Helga och Bror
Servisglas Helga och Bror
Servisglas Helga och Bror
Servisglas Helga och Bror

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISGLAS, 31 delar, 1900-talets första hälft, bestående av Helga, 10 vinglas, 10 sherryglas (skiljer på slipningen i benen), Bror, 8 starkvinsglas, 4 selterglas

Smärre slitage

732412

2020-02-09