Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, färgserigrafi, signerad och daterad 1960-61, numrerad 95/100, bladstorlek 42 x 77 cm.
732415
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här