Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, färgserigrafi, signerad och daterad 1960-61, numrerad 95/100, bladstorlek 42 x 77 cm.

732415

2020-02-05