Parti kristall

Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall
Parti kristall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTALL, 9 dlr, bestående av skål, vaser samt karaffer, höjd 8-35 cm

Smärre slitage, enstaka nagg kan förekomma

732416

2020-02-09