Hans Viksten

Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): (2) "Promenad i Humlegården" samt Surrealistisk komposition, signerad och daterad Viksten -86 samt 83, blandteknik samt tusch, bladmått ca 20x26 resp 17,5x13,5 cm

Ej examinerade ur ram, en tavla med vattenskada på passepartout

732424

2020-02-05