Hans Viksten
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987): (2) "Promenad i Humlegården" samt Surrealistisk komposition, signerad och daterad Viksten -86 samt 83, blandteknik samt tusch, bladmått ca 20x26 resp 17,5x13,5 cm
Ej examinerade ur ram, en tavla med vattenskada på passepartout
732424
2020-02-05