Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, 1900-talets första hälft, art déco, kinesiserande, löstagbara skivor, ihopfällbar benställning, höjd ca 70, diameter ca 62 cm
Slitage, lösa ringar runt brickorna
732430
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här