Brickbord art deco

Brickbord art deco
Brickbord art deco
Brickbord art deco
Brickbord art deco
Brickbord art deco
Brickbord art deco

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BRICKBORD, 1900-talets första hälft, art déco, kinesiserande, löstagbara skivor, ihopfällbar benställning, höjd ca 70, diameter ca 62 cm

Slitage, lösa ringar runt brickorna

732430

2020-02-03