Bertil Vallien
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, "Metropolis", karaff med lock, Kosta, röd glasmassa med dekor av prickar i blått och vitt, lock i klarglas, signerad Kosta Boda Boda B Vallien 2020283, höjd 39 cm
Lock med mindre nagg
732438
2020-02-03