Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Metropolis", karaff med lock, Kosta, röd glasmassa med dekor av prickar i blått och vitt, lock i klarglas, signerad Kosta Boda Boda B Vallien 2020283, höjd 39 cm

Lock med mindre nagg

732438

2020-02-03