Oljemålninigar 1700-tal

Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal
Oljemålninigar 1700-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ADRIAEN DE GRYEFF hans krets, två landskapsmålningar med fåglar, olja på pannå, ca 27x38 cm

732443

2020-02-03