Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, modell "32389", mässing, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1920-tal, rektangulärt väggfäste, skålformad skärm, mässing, höjd ca 17 cm.

Smärre slitage, mindre märke

732444

2020-02-09