Josef Frank
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, modell "32389", mässing, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1920-tal, rektangulärt väggfäste, skålformad skärm, mässing, höjd ca 17 cm.
Smärre slitage, mindre märke
732444
2020-02-09