Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, svartmålat trä, höjd ca 87, 27x27
Torrsprickor förekommer, slitage
732450
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här