Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, svartmålat trä, höjd ca 87, 27x27

Torrsprickor förekommer, slitage

732450

2020-02-05