Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Stilleben, signerad Pelle Åberg, olja på duk, ca 55x45 cm

732452

2020-02-03