Oidentifierad konstnär Stilleben oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med frukt och Musselmalet servis, olja på duk, signerad S. Fischer, ca 65x88 cm

732453

2020-02-10