Lennart Rodhe pastell
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): abstrakt komposition, pastell på papper, monogramsignerad samt daterad 64, med gåvoinskription till Evert Lundqvist, bildyta 21,5x30 cm
Oramad, något krusat papper, mindre reva
732461
2020-02-03