Lennart Rodhe pastell

Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): abstrakt komposition, pastell på papper, monogramsignerad samt daterad 64, med gåvoinskription till Evert Lundqvist, bildyta 21,5x30 cm

Oramad, något krusat papper, mindre reva

732461

2020-02-03