Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP / SKÄNK, Kina, 1900-tal, betsad, beslag i mässing, höjd ca 86, 91x35 cm, låssprint medföljer

Bruksslitage

732466

2020-02-03