Design Studio Simonetti

Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti
Design Studio Simonetti

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA BROSS, design Studio Simonetti, stolar, 1 par, 1980-tal, art deco-stil, polerad aluminium, skinnklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

732475

2020-02-09