Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): komposition med torso, signerad Esaias Thorén -77, 169/300, litografi, bildmått ca 40x32 (bladmått ca 55x46) cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
732487
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här