"Braque lithographe"

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK, "Braque lithographe", Fernand Mourlot och André Sauret, 1963, numrerad 3642 av 4125, förord av Francis Ponge, i kassett, 33 x 25 cm

Mindre slitage, ej fullständigt genomgången.

732490

2020-02-12