Bjørn Sigurd Østern hänge med kedja
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJØRN SIGURD ØSTERN (Norge, född 1935), hänge, silver och emalj, David Andersen, Oslo, Norge, 1960-tal, hängets höjd 6,5 cm, kedjands längd 53 cm, total vikt 23 gram.
Mindre bruksslitage.
732510
2020-02-15