Bjørn Sigurd Østern hänge med kedja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJØRN SIGURD ØSTERN (Norge, född 1935), hänge, silver och emalj, David Andersen, Oslo, Norge, 1960-tal, hängets höjd 6,5 cm, kedjands längd 53 cm, total vikt 23 gram.

Mindre bruksslitage.

732510

2020-02-15