Edition Amour Rolex Oyster Perpetual Date
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, jubileelänk i original ref nr. 62510D/C/568, ref nr. 6919, serie nr. 5700063, diam ca 26 mm, servicefodral Rolex medföljer
Bruksslitage. Länk med slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
732521
2020-02-09