Breo Oderljunga Trivsel

Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel
Breo Oderljunga Trivsel

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREO ODERLJUNGA, "Trivsel", sideboard, teak och ek, 1960-tal, höjd ca 87, 170x42 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

732522

2020-02-06