Breo Oderljunga Primo

Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo
Breo Oderljunga Primo

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREO ODERLJUNGA, "Primo", sideboard, 1960-tal, teak och ek, höjd ca 91, 170x44 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

732523

2020-02-06