Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, efter Gustave Courbet, "Stenhuggarna", olja på duk, c 78x128 cm
Originalet denna målning är gjord efter utfördes ursprungligen av Gustave Courbet 1849 och förstördes under bombningarna av Dresden 1945
Slak i duken
732532
2020-02-06