Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, efter Gustave Courbet, "Stenhuggarna", olja på duk, c 78x128 cm

Originalet denna målning är gjord efter utfördes ursprungligen av Gustave Courbet 1849 och förstördes under bombningarna av Dresden 1945

Slak i duken

732532

2020-02-06