Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CHAMPAGNESTRUTAR, 9 st, glas, 1800-tal, slipad dekor, rund fot, höjd ca 18 cm
Zustandsbeschreibung
4 st med nagg
732542
2020-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner