Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FRANS GARD (1892-1978), Tallar i aftonrodnad, signerad F Gard, olja på pannå, ca 70 x 100 cm

732546

2020-02-02