Bokstöd ett par i form av elefanter
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSTÖD, ett par, bronserad metall och marmor, 1900-talets första hälft, i form av elefanter, rektangulära marmor socklar, höjd ca 11, längd 13 cm
Ytskikt med slitage, marmor med några mindre nagg
732558
2020-02-04