Bokstöd ett par i form av elefanter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSTÖD, ett par, bronserad metall och marmor, 1900-talets första hälft, i form av elefanter, rektangulära marmor socklar, höjd ca 11, längd 13 cm

Ytskikt med slitage, marmor med några mindre nagg

732558

2020-02-04