Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, "G&T", AB Glas och Trä, Hovmantorp, omkring 1900-talets mitt, rektangulär med ram i ek, märkt med etikett, 121 x 61 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
732565
2020-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner