Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, "G&T", AB Glas och Trä, Hovmantorp, omkring 1900-talets mitt, rektangulär med ram i ek, märkt med etikett, 121 x 61 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage.

732565

2020-02-07