Skulptur 17/1800-tal i form av örn

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKULPTUR, 17/1800-tal, i form av örn, troligen Frankrike, skuren och bemålat trä, höjd ca 37, bredd 67 cm

Skador, slitage

732575

2020-02-04