Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
150 EUR
BYST, gips, Ludwig van Beethoven, sign. ASW 1930 30.9 II, höjd 53 cm, bredd 38 cm
Slitage och smuts
732579
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här