Ludwig van Beethoven gips byst

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

150 EUR

BYST, gips, Ludwig van Beethoven, sign. ASW 1930 30.9 II, höjd 53 cm, bredd 38 cm

Slitage och smuts

732579

2020-02-06