Edition Amour Wiwen Nilsson Halsband
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WIWEN NILSSON, Halsband, Lund, otydlig årtalsstämpel, troligen 1943, sterlingsilver, modell stav/ögla, öppen låsögla, signerad, bredd ca 5 mm, längd ca 47 cm, vikt ca 68.2 g
Bruksslitage. Öglor god kondition.
732600
2020-02-09