Edition Amour Wiwen Nilsson Halsband

Klubbat för:

8 400 SEK

10 000 SEK

WIWEN NILSSON, Halsband, Lund, otydlig årtalsstämpel, troligen 1943, sterlingsilver, modell stav/ögla, öppen låsögla, signerad, bredd ca 5 mm, längd ca 47 cm, vikt ca 68.2 g

Bruksslitage. Öglor god kondition.

732600

2020-02-09