Karl Momen oljemålning
Valmis
2020-02-03
732605
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 97 a tego, olja på duk, ca 71x56 cm