Marita Killian Engelcrona oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARITA KILLIAN ENGELCRONA (född 1956): "Sandhamn offshore", monogramsignerad, olja på duk, ca 115,5x88,5 cm

Mindre tryckskada

732614

2020-02-03