Yrjö Kukkapuro fåtöljer

Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer
Yrjö Kukkapuro fåtöljer

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer 5 st, 1970-tal, modell "ABS 3429", Haimi, sits i ABS-plast, svartlackerad aluminiumfot, orange tygklädsel, etikettmärkta, sitthöjd 47 cm

Slitage, blekt klädsel

732622

2020-02-03