Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer 5 st, 1970-tal, modell "ABS 3429", Haimi, sits i ABS-plast, svartlackerad aluminiumfot, orange tygklädsel, etikettmärkta, sitthöjd 47 cm
Slitage, blekt klädsel
732622
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här