John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG, abstrakt komposition, signerad John Ivar Berg, olja på duk, ca 60 x 47 cm

732624

2020-02-04