Knut Gruva oljemålning

Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNUT GRUVA (1902-1981), ´´La Placette, Grimaud´´ signerad och daterad -61, olja på duk, ca 64 x 107 cm

732625

2020-02-04