Björn Lindroth färglitografier
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): (4) "Solrök VI", "Hamnen, Kivik", "Från Harö Krog" samt "Sofia Linnea, signerade, färglitografier, 50/250, EA X/XV, HC X/X samt 104/250, bildmått ca 60x47, 43x59, 20,5x34 samt 35x50 cm
I mapp
732629
2020-02-03