Svante Schöblom stolar

Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar
Svante Schöblom stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE SCHÖBLOM, stolar, 1 par, "Clipper", Overman, formgjuten vit plast, sits i röd manchester, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor

732635

2020-02-03