Edition Amour Omega Seamaster Armbandsur 1990-tal
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, stål, safirglas, datum, halvstel länk med viklås i original ref nr. 1502/824, ref nr. 196.1522, serie nr. 59726044, kaliber 1538, diam ca 36 mm
Kort länk. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
732657
2020-02-09