Hyllor
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLOR, 2 st, String-modell, 1960-tal, 4 gavlar trådmetall överdragna med svart plast. 6 hyllor fanerade med mahogny, hyllornas mått 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm
Slitage, ställvis fläckar, ställvis blekt
732664
2020-02-22