Hyllor

Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLOR, 2 st, String-modell, 1960-tal, 4 gavlar trådmetall överdragna med svart plast. 6 hyllor fanerade med mahogny, hyllornas mått 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm

Slitage, ställvis fläckar, ställvis blekt

732664

2020-02-22